Menu

„Prześpij się w eMCeKu”

9 lutego 2016 - AKTUALNOŚCI
„Prześpij się w eMCeKu”
Przed nami pierwsza taka noc w eMCeKu, nie możecie tego przegapić!

Na dobranoc dwa słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.
Weźcie z sobą, przybywajcie, piękną Wam opowiem bajcie.
Będą melodyje piękne i warsztaty bardzo senne.
Spać do rana nie będziecie, jeśli z nami zostać chcecie!

plakat nocowanie26 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Spania w Miejscach Publicznych. Pragniemy wykorzystać tę okazję, by bez wahania zaprosić Was do Miejskiego Centrum Kultury na pidżama party.
Impreza rozpocznie się o godz. 22:00. Przygotujcie się nie tylko na grupowe leżakowanie, ale także na oglądanie dobranocek, słuchanie kołysanek, opowiadanie bajek na dobranoc i pyszną kolację ze śniadaniem.
Gwarantujemy energetyczną muzykę, w tym koncert zespołu Flam, grupy młodych muzyków z Płocka prezentujących w swojej twórczości różne gatunki muzyczne z przewagą rocka i ska.
Zaraz po nich również płocki skład, Skafander: Piotr „Owen” Włodarski – wokal/gitara rytmiczna, Łukasz „Sotchef” Sikora – gitra basowa, Piotr „Skoczek” Terebiński – perkusja, Dawid „Otwórz” Chamski – instrumenty klawiszowe/wokal wspierający.
Ta noc koncertami się nie skończy! Będą one wstępem do Jam Session, czy raczej może Z-Drzem (się) Seszyn. Do wspólnego, nocnego muzykowania zaprosiliśmy: Dominika Janiszewskiego, Marcina „Osmo” Osmolaka, Aleksandrę „Saszę” Milczarek, Piotra Wiśniewskiego, Kubę Gajdeckiego, Karola Dobrowolskiego, Macieja Milczarka i oczywiście muzyków z zespołu Skafander.
Ponad te wszystkie wspaniałości mamy jeszcze coś dla tych pragnących przed snem rozruszać mięśnie i kości. Będzie taniec integracyjny, a po nim warsztaty Salsy i Latino Aero, prowadzone przez Panią Elżbietę Tomczak.
Musicie przyznać, że na głęboki sen i głośne chrapanie nie ma szans 🙂
Nocnych harcy czas-start!
Zapisy pod nr tel. 24 235 34 47