Menu

Planujemy nowy termin :(

27 października 2020 - AKTUALNOŚCI
Planujemy nowy termin :(

Szanowni Państwo z przykrością informujemy, że wernisaż wystawy prac plastycznych nie odbędzie się w planowanym terminie. Z uwagi na niestabilną sytuację i ciągle zmieniające się wytyczne co do organizacji wydarzeń, nowy termin ustalimy na początku nowego roku. Mamy nadzieję, że będą mogli Państwo uczestniczyć w wydarzeniu w pełnej  jego oprawie, takiej na jaką zasługuje wystawa i Wy kochani – odbiorcy kultury w naszym mieście.

Koncert zespołu Tourklezz i przyjaciele odbędzie się w drugiej połowie listopada w formie online. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Pozdrawiamy Was serdecznie.

———————————————————————————————————————-

 

Zapraszamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy plastycznej  i koncert muzyki żydowskiej organizowany w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie dnia 13 listopada 2020 r.

O godzinie 17:00 odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy plastycznej Anny Buraczyńskiej, Aleksandry Ledzion i Krzysztofa Kopra. Co łączy ze sobą tych troje? Pasja, zamiłowanie do sztuki, wrażliwość artystyczna i …wspólna praca 🙂 A co ich od siebie odróżnia? Na to pytanie odpowiecie sobie Państwo sami,  konfrontując się z ich twórczością.

O godzinie 18:00 natomiast w ramach Jazz Blues Rock&Roll KONCERTY Z KULTURĄ odbędzie się koncert zespołu Tourklezz i przyjaciele. Repertuar zespołu stanowią tradycyjne melodie żydowskie i współczesne opracowania muzyki klezmerskiej.

*Zadanie finansowane przez Gminę Miasta Gostynina, w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Ilość miejsc ograniczona. Wejściówki na koncert do odbioru w kasie Kina Siemowit w Miejskim  Centrum Kultury w Gostyninie.

W związku ze stanem epidemiologicznym panującym w Polsce, chcemy Państwa zapewnić, iż wszystkie organizowane przez nas wydarzenia zaplanowane są zgodnie z wytyczonym reżimem sanitarnym. Chcielibyśmy rozwiać Państwa wątpliwości i zaprosić do nas w ten szczególny dzień.

Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się na sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, do galerii gości zapraszać będziemy grupami, natomiast jako obszar do rozmowy z twórcami posłuży nam hol kinowy.  Koncert również odbędzie się na sali widowiskowej. Prosimy o  wcześniejsze przybycie  w celu wypełniania karty zdrowia uczestnika i przypominamy o obowiązku noszenia maseczek 🙂

Serdecznie zapraszamy 🙂