Menu

NOWE SEKCJE

16 lutego 2016 - AKTUALNOŚCI
NOWE SEKCJE

nowe sek

NOWE SEKCJE

“Szlachta startupuje” zaprasza na cykl warsztatów p.t. “Tego nie uczą w szkole”

Sekcja adresowana do dzieci od 10 roku życia.

Podczas trwania warsztatów można dowiedzieć się jak przemawiać publicznie, przełamywać nieśmiałość i jak dobrze mówić o sobie. Planowanie dnia,  zarządzanie kieszonkowym, wyznaczanie i realizacja celów,  tworzenie stron internetowych,  zgodne z prawem korzystanie z internetu i  bezpieczeństwo w sieci to tylko niektóre z planowanych zagadnień. Ponad to w programie ćwiczenia kreatywności i samodyscypliny, praca w zespole/grupie, podstawy programowania, internetowe modele biznesowe, firma krok po kroku – mały boss oraz warsztaty dla rodziców: Jak wspierać dzieci w realizacji ich pasji.

Język angielski dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Instruktor: Krzysztof Zakrzewski

Niniejszy program nauczania języka angielskiego powstał z myślą o tych uczniach, którzy chcą  wykorzystać tkwiący w nich naturalny potencjał  na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Program jest próbą stworzenia pomocy dostosowanej do możliwości uczniów o zróżnicowanym potencjale intelektualnym, zarówno dla ucznia przeciętnie zdolnego jak i dla ucznia o wysokich zdolnościach w przyswajaniu języka obcego. Jest on zintegrowany z programem nauczania w szkole publicznej, uzupełnia i poszerza treści przyswajane przez ucznia w publicznej placówce na obowiązkowych zajęciach języka angielskiego.

Siłownia umysłowa „MEMO”

AKADEMIA KREATYWNEGO MALUCHA, AKADEMIA TWÓRCZEGO JUNIORA I WARSZTATY Z TECHNIK PAMIĘCIOWYCH

Podczas wszystkich zajęć organizowanych przez Siłownię Umysłową Memo, bez względu na wiek, pokażemy uczestnikom, że nauka może być łatwa, zabawna i skuteczna. Dzieje się tak tylko wówczas, gdy stymulujemy nasz mózg poprzez ćwiczenia na koncentrację, logiczne i twórcze myślenie. Zajęcia będą dostosowane do wieku dzieci oraz młodzieży, podczas świetnej zabawy nauczymy je jak radzić sobie np. z ortografią, tabliczką mnożenia, słówkami obcojęzycznymi. Na Warsztatach z Technik Pamięciowych pokażemy, jak skutecznie można się uczyć, by osiągnąć celujące wyniki.

Szczegółowe informacje : Katarzyna Niedzielska, tel. 502 408 056

VIET TAI CHI

Instruktor: Mistrz Độc Lập Long Ryszard Gibczyński

Sekcja adresowana do osób 30 +

Viet Tai Chi to sztuka oddychania, w której miękkie i łagodne ruchy pozwalają na aktywność fizyczną w każdym wieku. Ćwiczenia relaksacyjne wzmacniające fizycznie i psychicznie. Wpływają na całe ciało, poprawiają pamięć, koncentrację  i koordynację ruchową. Viet Tai Chi to system ćwiczeń zdrowotnych wpływających korzystnie na kręgosłup, układ mięśniowy, nerwowy i krążenia.

Viet Vo Dao

Sztuka walki z Wietnamu licząca prawie 5000 lat. Samoobrona i walka wręcz. Często określana jako combat. Zmodyfikowana przez Wielkiego Mistrza Nguyen Loc, który w latach 1938 – 1945 podróżował po Wietnamie studiując różne szkoły wietnamskich sztuk walki. W programie szkolenia bardzo bogaty wachlarz technik. Uderzenia, kopnięcia, dźwignie, rzuty, podcięcia, duszenia i techniki zapaśnicze. Nauka walki bronią taką jak kij, nóż, miecz, pałki, moc can (tonfa). System ten zawiera 18 podstawowych rodzajów broni. Mistrz Ryszard Gibczyński jest Szefem Szkoły Kija (Chair Chi Bong ). Ponadto specjalizuje się w technikach walki mieczem i nożem.

PROWADZONY JEST RÓWNIEŻ NABÓR DO SEKCJI:

PLASTYKA, RĘKODZIEŁO, ŚPIEW SOLOWY, TANIEC TOWARZYSKI DLA DOROSŁYCH, TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI, WARSZTATY CYRKOWE, WARSZTATY PRODUKCJI MUZYCZNEJ, WARSZTATY RZEŹBY, WARSZTATY FOTOGRAFII, NAUKA GRY NA GITARZE

Serdecznie zapraszamy!