Menu

MIKOŁAJKI Z MAŻORETKAMI

30 listopada 2023 - AKTUALNOŚCI
MIKOŁAJKI Z MAŻORETKAMI

Kochani,

Serdecznie zapraszamy 🙂

Na co: „Mikołajki z Mażoretkami”

Kiedy: 9 grudnia 2023 r. (sobota)

Gdzie: hala MOSiRU, ul. Kutnowska 7, 09-500 Gostynin

Godz. : start godz. 13:00, program imprezy na plakacie 🙂

Dla kogo: dla wszystkich 🙂

Wstęp wolny 🙂

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej

o MIKOŁAJKOWEJ IMPREZIE,

którą udało nam się zorganizować z myślą o najmłodszych mieszkańcach Gostynina i okolic,

zachęcamy do wysłuchania wywiadu 🙂

LINK: https://radioq.fm/gosc-radia-q/6593-gosc-radia-q-anna-buraczynska-20-11-2023?fbclid=IwAR2AwfUuVEM5zRLDv2X2ZkxGTvxg0Pr4c3OW4t-CiPeO1Xb3iVsFHUsWxU0

MIKOŁAJKI Z MAŻORETKAMI/MIKOŁAJKOWY TEATRZYK————>bliżej?

15:00 MIKOŁAJKOWY TEATRZYK „HALO, HALO MIKOŁAJU” w wykonaniu agencji artystycznej TheART.

Mikołaj zostaje uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku.

Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Jest to spektakl interaktywny w którym

Królowa Śniegu przygotowała dla uczestników trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty? Zobaczymy…

Na pewno Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ mikołajkowy program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze.

Dzieci nauczą się wspólnie piosenki i zimowego tańca.

Serdecznie zapraszamy 🙂


MIKOŁAJKI Z MAŻORETKAMI/MIKOŁAJKOWE WARSZTATY I ANIMACJE———–>bliżej?

• WARSZTATY CZEKOLADOWE

Zapraszamy dzieci na pyszną przygodę podczas Warsztatów Czekoladowych, na których dzieci będą miały niezwykłą okazję dowiedzieć się więcej o swojej ulubionej słodkości, a nawet ? wykonać ją samodzielnie!

Na czym polegają Warsztaty Czekoladowe? To zajęcia praktyczne dostosowane dla dzieci, które pozwolą poznać im każdy etap tworzenia czekoladowych pyszności i brać aktwyny udział w każdym z nich. Dzieci dowiedzą się, z czego powstaje czekolada, poznają ciekawostki dotyczące czekoladowych smakołyków oraz samodzielnie ją przygotują. Na koniec warsztatów czeka na dzieci najprzyjemniejszy moment dekorowania stworzonej przez siebie pyszności ulubionymi dodatkami oraz będą mogły spakować ją i zabrać do domu, aby pochwalić się swoim kunsztem rodzinie.

Warsztaty Czekoladowe to nie tylko świetna zabawa, ale również praktyczne zajęcia pobudzające zmysł smaku, oraz kreatywność poprzez doskonałą i niezapomnianą przygodę.