Menu

Letnie warsztaty z eMCeKiem – fotorelacja

19 lipca 2016 - AKTUALNOŚCI
Letnie warsztaty z eMCeKiem – fotorelacja

Wszystko co dobre, szybko się kończy, głosi przysłowie, i racja, ale na szczęście mamy wspomnienia. Te w naszych instruktorskich serduchach pozostaną niezatarte, a dodatkowo jeszcze staraliśmy się zatrzymać wspólnie spędzane dwa, wakacyjne tygodnie na fotografiach. Biorąc pod uwagę zapał, energię, kreatywność i … ruchliwość naszych prawie pięćdziesięciu podopiecznych rzecz nie należała do najłatwiejszych. Efekty pracy poniżej – zapraszamy do oglądania galerii, tej na stronie MCK, ale także „W Przejściu”, gdzie zgromadziliśmy część prac wykonanych przez nasze wspaniałe dzieciaki.

Dziękujemy za pomoc i uatrakcyjnienie wakacyjnych warsztatów Policjantom z KPP w Gostyninie, artystom malarzom, którzy gościli na III Ogólnopolskim Plenerze Malarskim „Gostynin 2016”, instruktorom Academia Robotica i aktorom z Teatru Art-Re, którzy zrobili nam psikusa godnego Pchły Szachrajki i przedstawili na sali widowiskowej „Kaczkę Cudaczkę”.

Kochane dzieci i droga młodsza „młodzieży”, dziękujemy Wam za wszystkie słodkie, kreatywne, skoczne, rytmiczne, aktorskie, malarskie, literackie, taneczne, sportowe, makaronowe, kolorowe wyzwania, jakim sprostaliście dzielnie, a także za wszelkie uśmiechy, uściski i energię, jaką obdzieliliście z właściwą sobie tylko radością naszą eMCeKową załogę.

Do zobaczenia wkrótce! 🙂