Menu

KONCERT PAWŁA WÓJCIKA I TOMASZA SARNIAKA

1 grudnia 2017 - AKTUALNOŚCI
KONCERT PAWŁA WÓJCIKA I TOMASZA SARNIAKA

Prawdziwa gratka dla miłośników poezji śpiewanej. Nieco chropowata, nie zawsze klasycznie liryczna. „Uliczna” – tak jak tytuł trzeciego wydawnictwa płytowego tego nad wyraz zgranego duetu.

Wójcik Sarniak wer 3

Paweł Wójcik – Zaczął tworzyć (pisać teksty i muzykę) już jako dojrzały, ukształtowany mężczyzna. Szybko okazało się, że trafia w sedno i jak nikt inny potrafi opisać, to o czym wszyscy wiemy, ale nie zawsze potrafimy nazwać. Miał szczęście spotkać na swojej drodze Tomasza Sarniaka, który od początku towarzyszy mu na fortepianie wzmacniając liryczny smak piosenek. Pierwsza płyta „Piosenki ze szkłem” ukazała się w maju 2013. Znakomicie przyjęta przez odbiorców, przyspieszyła decyzję o wydaniu następnego zestawu pt. „Obrazki”, który ukazał się w październiku 2014. To 15 piosenek inspirowanych twórczością lub życiem malarzy, poetów, pisarzy, pieśniarzy, którzy wywarli wpływ na życie i twórczość Pawła Wójcika.

Na naszej scenie laureat Grand Prix na festiwalu z Ostrołęce oraz nagrody im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie – Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka.

https://www.facebook.com/events/1441912489261485/

źródło: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/Plock/1,30,20800,Uliczna-Pawel-Wojcik—Tomasz-Sarniak.html