Menu

Koncert Ani Karwan

3 listopada 2023 - AKTUALNOŚCI, SLIDER
Koncert Ani Karwan

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu ,,The Voice of Poland” z 2016 r., w którym dotarła do finału i została okrzyknięta ,,wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej”.

Na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Moniką Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, czy „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na koncert Ani Karwan, który odbędzie się 16 listopada o godzinie 18.00 w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują wejściówki, które można odbierać od 8 listopada (środa), w tymczasowej siedzibie MCK przy ul.Wojska Polskiego 23. Jedna osoba będzie miała możliwość odebrania maksymalnie dwóch wejściówek.

(Źródło bio: Spotify)