Menu

Klub Sportowy K.O. FIGHT TEAM GOSTYNIN

Zapisy bezpośrednio u instruktora

Krzysztof Osmałek

tel. 663 452143

K.O Fight Team Gostynin to klub sportowy, który działa na terenie MCK od października 2018 r. w wyremontowanej sali na poziomie -1 (wejście od ul. Polnej).

Celem Klubu jest promowanie aktywnego stylu życia poprzez sporty walki zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. W sali treningowej zlokalizowanej w budynku MCK odbywają się treningi MMA, BJJ, CROSS skierowane do różnych grup wiekowych (dorosłych oraz dzieci i młodzieży). Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem na dany miesiąc.

Przygodę ze sportami walki możesz rozpocząć m.in. w sekcjach:

MMA Początkujący – Treningi dla osób które zaczynają swoją przygodę ze sportami walki. Na zajęciach będziesz miał możliwość nauczyć się techniki walki w różnych płaszczyznach oraz podniesiesz swoja sprawność i poprawisz kondycję.

BJJ/GRAPPLING – Treningi ukierunkowane na walkę w parterze polegającej na zakładaniu różnorodnych dźwigni oraz duszeń.

SEKCJA „MMALUCH” – Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 6-10 lat polegające na treningach ogólnorozwojowych z elementami sportów walki i gimnastyki korekcyjnej.

MMA KADET- Treningi sportów walki dla Młodzieży w wieku 11-14 lat. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznać wiele ciekawych elementów walki zarówno w stójce jak i parterze.

Szczegóły oraz inne informacje odnośnie naboru do w/w sekcji pod nr telefonu 663 452 143 lub bezpośrednio w wiadomości na naszej stronie.

Bliższe informacje >>>> kliknij TUTAJ