Menu

GUTW dla WOŚPu!

29 stycznia 2024 - AKTUALNOŚCI, UTW AKTUALNOŚCI, UTW WYKŁADY
GUTW dla WOŚPu!

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był wielkim świętem dobroczynności i filantropii, gdzie każdy mógł zostać bohaterem. Podczas finału nie zabrakło oczywiście Gostynińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który całym sercem zaangażował się we współorganizację i udowodnił, że „tu wszystko gra OK!”

Zbieraliśmy fanty, wycenialiśmy je, a później, razem z reprezentantkami GUTW, wystawiliśmy na stoisku uniwersyteckim. Można było znaleźć cudowne rękodzieła wykonane przez panie z sekcji „robótki rękodzielnicze”, książki, ozdobne filiżanki, chusteczniki, figurki, słodkości i wiele, wiele innych… Ponadto na scenie WOŚPowej zaprezentowała się grupa wokalna z p. Michałem Pilichowiczem na czele, a pod sceną, niedługo później, wystąpiły panie (oraz pan Adam!) z sekcji „tańca w kręgu” prowadzonej przez p. Joannę Syskę.

Ponieważ słowa nie oddadzą atmosfery wczorajszego wydarzenia, niech zdjęcia mówią same za siebie 🙂

Bardzo dziękuję wszystkim Słuchaczom, Słuchaczkom oraz Instruktorom GUTW za zaangażowanie, poświęcony czas, pozytywną energię, którą łatwo się zarazić, a także – po prostu – za obecność.

A na zakończenie krótkie info: nasze Panie zebrały do puszki całe 1517 złotych!