Menu

GOSTYNIŃSKIE WEEKENDY SPORTOWE – TYDZIEŃ TRZECI / 5-6 czerwca

1 czerwca 2021 - AKTUALNOŚCI
GOSTYNIŃSKIE WEEKENDY SPORTOWE – TYDZIEŃ TRZECI / 5-6 czerwca

Połowa weekendów z zajęciami w ramach Gostynińskich Weekendów Sportowych za nami! Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami. Przekonanych raczej nie trzeba przekonywać, natomiast wahających się co do udziału zapewniamy, że czas spędzony z instruktorami każdej dyscypliny nie będzie czasem straconym. 🙂

Na ten, trzeci w kolejności, weekend przygotowaliśmy dla Was: sobotnią jogę i niedzielne pływanie (co już powoli staje się tradycją), a także  bieganie. Format zajęć pozostaje niezmienny – intensywny trening konkretnych stylów pływania pod czujnym okiem Miłosza, nieustanna próba konsolidacji ciała z duchem z pomocą Adriana oraz tym razem intensywny bieg z Adamem poprzedzony kilkunastominutową rozgrzewką i prelekcją ze wskazówkami dotyczącymi poprawnego biegu. Trasa nadchodzących zajęć z biegania przewiduje ścieżki rezerwatu Dybanka, dlatego przed przybyciem zachęcamy do zabezpieczenia swojego ciała preparatami przeciw komarom i kleszczom.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Można to zrobić w dwojaki sposób:
– internetowo, poprzez wysłanie wypełnionego zgłoszenia mailem na adres: L.florczak@gostynin.pl
lub
– bezpośrednio u Organizatora, poprzez osobiste dostarczenie wypełnionego zgłoszenia do Wydziału Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia, ul. Rynek 26, pokój 305.

Szczegóły znajdziecie na stronie UM: https://gostynin.pl/692,2021-r-kwartal-ii?tresc=19820

Czekamy na Wasze zgłoszenia!