Menu

Energetyczna noc w eMCeKu- fotorelacja

29 lutego 2016 - AKTUALNOŚCI
Energetyczna noc w eMCeKu- fotorelacja

Tak wspaniała atmosfera już dawno nie gościła w naszych murach. To wszystko za sprawą cudownych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas pierwszej w historii eMCeKu nocnej imprezy, która odbyła się w ramach Międzynarodowego Dnia Spania w Miejscach Publicznych.

Cieszymy się niezmiernie, że każda z proponowanych przez nas atrakcji znalazła uznanie wśród przybyłych. Byli zarówno amatorzy dobranocek, jak i zwolennicy ruchu, którym nawet późna pora nie odebrała energii i chęci do tańca. Z ogromnym zaangażowaniem uczyli się kroków salsy prowadzonej przez niezastąpioną instruktorkę p. Elżbietę Tomczak.

Koncertów również nie zabrakło, płockie zespoły: młody, ale jakże utalentowany zespół  FLAM i  grupa profesjonalnych muzyków SKAFANDER, zapewnili nam porcję bardzo dobrej muzyki i jeszcze większą, dobrej zabawy.

Największą tajemnicą owiane, warsztaty sennych marzeń, także cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ale o tym pisać nie będziemy, efekty tych działań trzeba zobaczyć.

Serdeczne podziękowanie składamy p. Robertowi Pypkowskiemy Dyrektorowi Gimnazjum nr. 1 i p. Adamowi Matyszewskiemu Dyrektorowi I Ogólnokształcącego Liceum PUL w Gostyninie za wypożyczenie materacy gimnastycznych oraz p. Agnieszce Białeckiej za gościnne poprowadzenie koncertów na scenie muzycznej.

P.S. Nie spaliśmy 🙂