Menu

Druga odsłona Ulicznego Projektu Prowokacja

23 czerwca 2016 - AKTUALNOŚCI
Druga odsłona Ulicznego Projektu Prowokacja

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę Ulicznego Projektu Prowokacja! Koncert Dominika Janiszewskiego na Rynku Miasta 01.07.2016 (piątek) o godz. 20:00.

Dominik Janiszewski to mieszkaniec wsi Belno w gm. Gostynin, absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia, wirtuoz gitary, instruktor nauki gry na tym instrumencie. Aktualnie gra w zespole „Wir” u boku jednego z najlepszych gitarzystów w Polsce, Krzysztofa Misiaka oraz w chilloutowej formacji Joinmakers, której większość muzyków wywodzi się z Gostynina. Były muzyk zespołów Reszta Pokolenia, Amnestia, Skalp.L i wielu innych.

Podczas koncertu w dniu 1 lipca br. zaprezentuje 12 autorskich kompozycji, które zostały nagrane w studio. Jest to zatem przedpremierowy występ, gdyż solowa płyta ukaże się jeszcze tego lata. Warto nadmienić, iż Janiszewski wszystkie aranże do piosenek zrobił samodzielnie.

W drugiej części koncertu zostaną zaprezentowane standardy jazzowe, które Dominik wykona wraz z zaproszonymi gośćmi m.in. Piotrem Krzemińskim – trąbka i Piotrem Jędraszczakiem – saksofon.

wersja testowa prowokacja POPRAWIONE plast