Menu

Chór Miasta Gostynina – zapraszamy nowych chórzystów

22 września 2015 - AKTUALNOŚCI
Chór Miasta Gostynina – zapraszamy nowych chórzystów
Chór Miasta Gostynina, działający od 2005 r. przy Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, zaprasza wszystkich, którzy lubią zespołowy, harmoniczny śpiew.
Kolejny, jedenasty już rok naszej działalności chcemy rozpocząć w większym składzie.               Mamy interesujące plany, których realizacja wymaga nieco liczniejszej ilościowo i jakościowo „obsady głosów”. Z radością przywitamy nowe chórzystki i nowych chórzystów. Jesteśmy zespołem amatorskim, nie wszyscy znają się na zapisie nutowym. Dzielimy się więc swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Próby chóru dają nam możliwość rozwijania zainteresowań, szlifowania talentów, nawiązywania nowych, ciekawych znajomości. Wspólny śpiew jest dla nas sposobem na oderwanie się od prozy życia i jedną z form ciekawego spędzania czasu. Spotkania, które prowadzi dyrygent Andrzej Sitek są pełne humoru, a opracowanie utworów przebiega sprawnie i efektywnie.
Zapraszamy na „próbę otwartą” we wtorek, 29 września, o godz. 18:00, do Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gostyninie, ul. Bema 23.
W imieniu chórzystów z Chóru Miasta Gostynina – Urszula Lasota