Menu

Bezpłatne warsztaty wokalne i koncert chóru miejskiego

16 sierpnia 2021 - AKTUALNOŚCI
Bezpłatne warsztaty wokalne i koncert chóru miejskiego

Serdecznie zapraszamy w dniu 19 sierpnia 2021 r. (czwartek) na Zamek Gostyniński na bezpłatne warsztaty wokalne.

Warsztaty chóralne/wokalne będą prowadzone dla trzech grup wiekowych: dzieci i młodzież, osoby dorosłe i  seniorzy.

Zapewniamy, że będzie to doskonałe doświadczenie i wspólnie spędzony czas.

Jest potwierdzone, że muzyka to wspaniały świat dla każdego od dziecka do staruszków, rozwija umysł, osobowość, uwrażliwia, uczy systematyczności i staje się relaksującym zajęciem.

  Ważnym etapem zakończenia warsztatów będzie wspólny koncert chóru warsztatowego i zaśpiewanie wspólnie piosenki ludowej.

  Pomiędzy warsztatami wokalnymi odbędą się prelekcje na temat m.in.  selektywnej zbiórki odpadów i innych działań związanych z ochroną środowiska, zdrowego odżywiania a także animacje dla najmłodszych.

Rozpoczęcie warsztatów godz. 1400 – zapisy pod nr tel. 533 596 340 lub email: arcecantores@onet.pl.     Nie przegap tej szansy.

Partnerem zadania jest Urząd Miasta Gostynina i Miejskie Centrum                Kultury w Gostyninie.

W imieniu Burmistrza Miasta Gostynina i Dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie zapraszamy na koncert chóru miejskiego  ARCE CANTORES, który odbędzie się również w dniu 19 sierpnia 2021 (czwartek) o godz. 19.00 na Zamku Gostynińskim.

  Zarówno na warsztaty jak i na koncert wstęp wolny

Zadanie zostało dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania AKTYWNI RAZEM  w kwocie 5000 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.