Menu

17/08|Trening plenerowy z FitLuck|#aktywnywtorek

9 sierpnia 2021 - AKTUALNOŚCI
17/08|Trening plenerowy z FitLuck|#aktywnywtorek

Kochani, przed nami kolejny w serii siłowy trening plenerowy kształtujący piękną, sportową sylwetkę! Nasze zajęcia Fitness stoją na trzech filarach, dzięki którym treningi są w pełni kompleksowe – Brzuch Uda Pośladki!

Kiedy: 17 sierpnia 2021 (wtorek)
O której: godz. 17:00
Gdzie: teren zielony przed MCK Gostynin
Wstęp: BEZPŁATNY, ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia poprowadzi dla Was JOLA BALCERZAK! Osoba o niespożytej energii do działania. Na co dzień instruktor wielu dziedzin zaczynając od Fitnessu, poprzez pływanie aż do samoobrony Krav Maga, w której to jest drugą kobietą w Polsce ze stopniem Eksperta (odpowiednik Czarnego Pasa) w Federacji KMG.Prywatnie córka, siostra, przyjaciółka i żona oraz mama dwóch chłopców – 3 letniego Kajtka oraz 3 miesięcznego Kostka. Jola na treningach zaraża uśmiechem i pasją do tego co robi. Jak Pisze Sylwia Chutnik w Książce „Kobiety, które walczą” – „w chwili, gdy czytacie te słowa, skończyła pewnie jakieś kolejne kursy, bo uczyć chce się całe życie”. Jola prowadzi swoją Salę FitLuck w Gostyninie, gdzie można brać udział w rozmaitych zajęciach ruchowych ? oraz od wielu lat współpracuje na różnych polach z Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.
——————————————-
Na wydarzeniu bezwyjątkowo obowiązują zasady bezpieczeństwa, zapoznaj się z nimi przed przybyciem >>>> http://www.mck-gostynin.pl/…/regulamin-aktualizacja-z-8…

WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem na teren imprezy zdezynfekuj dłonie,
– wchodząc na teren imprezy akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na upublicznienie wizerunku (foto foto),
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli potrzebujesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ?
– do budynku MCK można wejść wyłącznie w celu skorzystania z toalety,
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.
Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.