Menu

10/07 | JAZZOWY KONCERT PLENEROWY – Smooth Operators | #leniwyweekend

4 lipca 2021 - AKTUALNOŚCI
10/07 | JAZZOWY KONCERT PLENEROWY – Smooth Operators | #leniwyweekend

Smooth Operators – kwintet grający muzykę improwizowaną. Powstał w 2019 r. w Gostyninie z inicjatywy Macieja (basisty) i Aleksandry (pianistki). Wykonują standardy jazzowe. Inspirują się Herbie Hancockiem, Milesem Davisem oraz Eddie Harrisem.
Koncepcją zespołu jest wolność, którą wyrażają w swojej improwizacji. Muzycy spotykają się cyklicznie, co tydzień na próbach, doskonaląc swoje umiejętności.Pierwszy koncert w trzyosobowym składzie (pianino, gitara basowa, klarnet) zagrali 8 sierpnia 2020r. na scenie plenerowej przy Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie. W tym samym miejscu spotkamy się z poszerzonym składem 10 lipca o godzinie 19-ej.

Na wydarzeniu bezwyjątkowo obowiązują zasady bezpieczeństwa, zapoznaj się z nimi przed przybyciem >>>>https://bit.ly/3dH2lN1
WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem na teren imprezy zdezynfekuj dłonie,
– wchodząc na teren imprezy akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na upublicznienie wizerunku (foto foto),
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli potrzebujesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ?
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.
Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.