1/06 | DZIEŃ DZIECKA Z KINEM SIEMOWIT

25 maja 2022 - AKTUALNOŚCI
1/06 | DZIEŃ DZIECKA Z KINEM SIEMOWIT

Dzień Dziecka dla wszystkich mniejszych i większych kinomaniaków ?
Trzy seanse, darmowy popcorn, balony, mega bańki i akcja promocyjna Szczęśliwy Fotel-Happy Seats!
Szczegóły w wydarzeniu ???

>> klik klik >> Dzień Dziecka z Kinem Siemowit

Dzień dobry bardzo! Kochani, bilety na dzisiejsze seanse są w cenach regularnych zgodnych z cennikiem na stronie Siemowitka ? Do biletów jest gratis popcorn, batonik i balonik ? oraz możliwość otrzymania prezentu w akcji promocyjnej Happy Seats Szczęśliwy Fotel – KinAds dzięki za upominki ?Popcorn i słodkość dzięki wsparciu Radnych Miejskich – Katarzyny Bryłki, Anny Florczak, Urszuli Pieniążek oraz Anny Wysokińskiej ???

Kobiety o złotych sercach – dziękujemy! Do zobaczenia Dzieciaczki ?? czekamy na Was z niecierpliwością!

O naszych fotelach napisano i powiedziano już wiele, ale czy ktoś mówił Wam, że one mogą być… happy? ? No to mówimy – zajrzyj do nas 1 czerwca, a może Twój fotel okaże się źródłem wielkiej radości ?Akcję Promocyjną Szczęśliwy Fotel-Happy Seats sponsorują firma KinAds i Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie ?