XXIV PRZEGLĄD MUZYCZNY „GAMA 2018”

W czwartek, 26 kwietnia 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbył się XXIV Przegląd muzyczny „Gama 2018”. Mieliśmy okazję cieszyć uszy śpiewem i grą na różnych instrumentach ponad 100 młodych wykonawców. Jury, w składzie: p. Renata Mosiołek, p. Małgorzata Kwiatkowska i p. Ewa Chodorowska, nie miało łatwego zadania, by wyłonić najlepszych w poszczególnych kategoriach. Cieszymy się, że mamy tak uzdolnione dzieci i młodzież, życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.

 

 

 

LAUREACI

 

 

PRZEDSZKOLA

Kategoria wokalna:

1 miejsce: Gabrysia Górecka

2 miejsce: Borys Szymański

3 miejsce: Eliza Pol, Lilianna Śniecikowska

Wyróżnienie: Sandra Lewandowska

 

 

KLASY:  I-III SZKOŁA PODSTAWOWA

Kategoria wokalna:

1 miejsce: Gabriela Ostrowska, Nadia Machała

2 miejsce: Zuzanna Sikora

3 miejsce: Dominika Frątczak

Wyróżnienie: Wiktoria Torno, Amelia Kowalczyk, Sebastian Stępień, Alicja Kowalska, Antonina Burdon

Kategoria instrumentalna:

2 miejsce: Amelia Korpowska, zespół w składzie: Kacper Tomczak, Kuba Gutkowski, Adrian Zalewski

3 miejsce: Katarzyna Myszkowska

Wyróżnienie: Maja Wilanowska

 

 

KLASY: IV-VI SZKOŁA PODSTAWOWA

Kategoria wokalna:

1 miejsce: Magdalena Cichosz

2 miejsce: Amelia Modrzejewska, Marta Rosa

3 miejsce: Mateusz Staniaszek, Natalia Augustyniak

Wyróżnienie: Nina Sochacka

Kategoria instrumentalna:

1 miejsce: Natalia Kusiak

2 miejsce: Weronika Ciećwierz

3 miejsce: Lilianna Michalak

 

KLASY: SZKOŁA PODSTAWOWA VII i I-III GIMNAZJUM

Kategoria wokalna:

1 miejsce: duet – Weronika Węglewska, Antonina Dalanek

2 miejsce: Aleksandra Kazimierska, Julia Gawin

2 miejsce: Aleksandra Brylska

3 miejsce: Zespół „Teraz my”

Wyróżnienie: Adrian Koguciński

 

SZKOŁY ŚREDNIE:

Kategoria wokalna:

1 miejsce: Konrad Kolasiński

2 miejsce: Julia Falkowska

Wyróżnienie: Sylwia Kogucińska, Natalia Cichocka

Kategoria wokalno-instrumentalna:

1 miejsce: Kamil Ujazdowski

2 miejsce: Tomasz Czajkowski

 

 

GRATULUJEMY!!!