WYCIECZKA DO TEATRU DRAMATYCZNEGO W PŁOCKU

16 listopada 2016 - UTW AKTUALNOŚCI
WYCIECZKA DO TEATRU DRAMATYCZNEGO W PŁOCKU

Słuchacze Gostynińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku planują wycieczkę do Teatru Dramatycznego w Płocku na sztukę „Mayday 2”.

TERMIN WYJAZDU: 14 stycznia 2017 r. , godz. wyjazdu 17.45 (parking przy MCK)

KOSZT WYCIECZKI: 37 zł

Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Adamem Móżdżyńskim tel. 504531360

mayday_900x507450

Mayday 2

Reżyseria: Stefan Friedmann

Mayday 2 to kontynuacja przygód londyńskiego taksówkarza bigamisty ze sztuki Mayday. Kto już widział tamtą, z przyjemnością przypomni sobie jej bohaterów a kto nie, nic nie straci, bo zobaczy całkiem nową historię z nieprawdopodobnie śmiesznymi i szalonymi sytuacjami. Bigamia, trup który ożył, niemal kazirodztwo, przepisy na chińszczyznę, wesoły weterynarz, dziadek w kąpielówkach, wirtualny rower, usta – usta, skok z dachu i wiele innych atrakcji. Do tego w zestawie muzyka i piosenki miłe dla ucha, a nawet kuszące do tańca. Bez fałszywej skromności mogę zapewnić Państwu dobrą zabawę. A czego chcieć więcej w dzisiejszych czasach? Czekamy. Do zobaczenia.