Laureaci konkursów „Pisanka 2019” i „Marzanna 2019” fotorelacja

12 kwietnia 2019 r. (piątek) o godz. 12:00, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wiosennych konkursów. W tym roku do MCK wypłynęło 66 marzann i ponad 450 pisanek. Jury w składzie: Krzysztof Koper, Magdalena Garstka, Anna Milewska i Małgorzata Trocha przyznali 50 równoległych nagród.

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje.

Marzanna 2019

1. Amelia Słomińska, Sebastian Staniszewski – SP Teodorów

2. Oliwia Burszta – SP Zwoleń

3. Maja Olczyk – SP Sierakówek

4. Patrycja Kacprzak – SP 1 Gostynin

5. Jakub Szczepaniak – Z.P.O Szczawin Kościelny

6. Nadia Złakowska, Hanna Badena – SP 3 Gostynin

7. Patrycja Dobińska – Oddział Przedszkolny Sierakówek

8. Zuzanna Białek – SP 1 Gostynin

9. Julia Kiełbasa, Mateusz Osiak – P 4 Gostynin

10. Natalia Bałdowicz – SP Zwoleń

11. Dawid Walczak – Przedszkole Samorządowe w Pacynie

12. Alicja Kaczmarek – SP Białotarsk

13. Weronika Łykowska – SP Solec

14. Marta Cieślak – SP Sierakówek

15. Zuzanna Ciechomska – SP Szczawin

Pisanka 2019

1. Liza Rutsak – SP 1 Gostynin

2. Julia Pirowska – SP 1 Gostynin

3. Dominika Lada – SP 3 Gostynin

4. Zuzia Koczaska – SP 5 Gostynin

5. Anna Majchrzak – Szczawin

6. Angelika Badek – Łąck

7. Jakub Ledzion – SP 3 Gostynin

8. Jan Redełkiewicz – SP 5 Gostynin

9. Szymon Kozanecki – SP Solec

10. Lena Stańczak – SP 1 Gostynin

11. Marysia Pawlikowska – SP Łąck

12. Maciej Majewski – Przedszkole Samorządowe w Pacynie

13. Agata Lińska – SP Łąck

14. Lena Kiełbasa – Przedszkole Samorządowe w Pacynie

15. Amelia Pałczyńska – SP Łąck

16. Zuzanna Białek – SP 1 Gostynin

17. Patrycja Matusiak – SP Łąck

18. Damian Waszczuk – PZPOW Gostynin

19. Lena Bobowska – Kreatywnie wśród zwierząt, MCK

20. Amelia Michałowicz – SP 1 Gostynin

21. Jan Więtczak – SP w Nowem

22. Małgorzata Ogrodzińska – SP Łąck

23. Zuzanna Szczygielska – Kreatywnie wśród zwierząt, MCK

24. Julia Wilamowska – Przedszkole nr 4 Gostynin

25. Antoni Kierzkowski – SP Łąck

26. Joanna Lewandowska – SP Łąck

27. Jan Kłosiński – SP Łąck

28. Borys Szymański – Przedszkole nr 4 Gostynin

29. Robert Chmielecki – SP Łąck

30. Kacper Popławski – Przedszkole Samorządowe Pacyna

31. Maja Szymańska – SP 3 Gostynin

32. Alicja Kaczmarek – SP Białotarsk

33. Amelia Grusiecka – SP Teodorów

34. Maja Kostrzewska – SP Lucień

35. Daria Makowska – SP Łąck