21/07 | Trenujemy z K.O. Fight Team Gostynin – AKTYWNY WTOREK

17 lipca 2020 - AKTUALNOŚCI
21/07 | Trenujemy z K.O. Fight Team Gostynin – AKTYWNY WTOREK

KLUB SPORTOWY K.O. FIGHT TEAM GOSTYNIN działa na terenie MCK od października 2018 r. Przygodę ze sportami walki można rozpocząć tu m.in. w sekcjach: MMA Początkujący, BJJ/GRAPPLING – treningi ukierunkowane na walkę w parterze polegającej na zakładaniu różnorodnych dźwigni oraz duszeń. SEKCJA „MMALUCH” – zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 6-10 lat polegające na treningach ogólnorozwojowych z elementami sportów walki i gimnastyki korekcyjnej. MMA KADET- treningi sportów walki dla Młodzieży w wieku 11-14 lat. Chcesz sprawdzić się na macie? Zapraszamy we wtorek WYJĄTKOWO o 18!

Kiedy: 21 lipca 2020 (wtorek)

O której: godz. 18:00

Gdzie: teren zielony przed Miejskim Centrum Kultury

Wstęp: BEZPŁATNY, ilość miejsc ograniczona!

Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznać wiele ciekawych elementów walki zarówno w stójce jak i parterze.. Na zajęciach można nauczyć się techniki walki w różnych płaszczyznach oraz podnieść swoja sprawność i poprawisz kondycję. Celem Klubu jest promowanie aktywnego stylu życia poprzez sporty walki zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. W sali treningowej zlokalizowanej w budynku MCK odbywają się treningi MMA, BJJ, CROSS skierowane do różnych grup wiekowych (dorosłych oraz dzieci i młodzieży). Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem na dany miesiąc.

Poniżej znajdują się zasady bezpiecznego uczestnictwa, które obowiązują bezwyjątkowo i są oparte na wytycznych MKiDN.

REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA czytaj…

WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem bezdotykowo mierzymy temperaturę uczestników,
– wchodząc na teren imprezy wypełniasz kartę uczestnictwa (dane osobowe i stan zdrowia) i dostajesz od nas wejściówkę,
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli możesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ?
– do budynku MCK można wejść wyłącznie w celu skorzystania z toalety,
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.

Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.