XXVII PRZEGLĄD MUZYCZNY gama 2022

14 kwietnia 2022 - AKTUALNOŚCI
XXVII PRZEGLĄD MUZYCZNY gama 2022

REGULAMIN

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XXVII PRZEGLĄDZIE MUZYCZNYM gama 2022, który odbędzie się 19 maja 2022 (czwartek) od godziny 9:00 w sali widowiskowej MCK w Gostyninie.

W przeglądzie biorą udział soliści i zespoły do 6 osób w kategoriach:

Uczestnicy przygotują jeden utwór muzyczny (do 5 min).

Każdy zgłoszony do przeglądu uczestnik ma możliwość jednej prezentacji scenicznej (jedno wejście na scenę).

Uczestników zgłaszają szkoły i ośrodki kultury (w przypadku dużej ilości zgłoszeń prosimy o przeprowadzenie wewnętrznych eliminacji).

Zgłoszenia przyjmujemy w następujących grupach wiekowych:

W kategorii wokalnej dopuszczamy akompaniament instrumentalny lub podkład muzyczny – półplayback, który nie może zawierać dogranych ścieżek wokalnych, ocenie jury podlega wyłącznie śpiew.

Decyzje jury są niepodważalne.

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 14 maja (sobota) 2022 roku w Miejskim centrum Kultury w Gostyninie ul. 18 Stycznia 2, pok. 214 w godzinach 8:00-20:00. Tylko kompletne, prawidłowo uzupełnione zgłoszenia będą brane pod uwagę przez Organizatora.

BLIŻSZE INFORMACJE NA TEMAT PRZEGLĄDU MOŻNA UZYSKAĆ POD NUMEREM 24 235 34 47

KONKURS O ZASIĘGU REGIONALNYM