XXIX PRZEGLĄD MUZYCZNY GAMA 2024 LAUREACI

28 maja 2024 - AKTUALNOŚCI
XXIX PRZEGLĄD MUZYCZNY GAMA 2024 LAUREACI

XXIX PRZEGLĄD MUZYCZNY GAMA 2024 ( Fotorelacja cz. 1/3)

24.05.2024 odbył się XXIX Przegląd Muzyczny Gama 2024. Poprzeczka była postawiona bardzo wysoko ponieważ w Przeglądzie wzięło udział aż 104 uczestników.

Serdecznie dziękujemy naszemu niezawodnemu Jury, które poświęciło wiele godzin na wyłonienie tegorocznych laureatów.

Przedstawiamy Jury Gamy 2024:

•            Pani Małgorzata Kwiatkowska – absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego ze specjalnością Śpiew solowy Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej ze specjalnościami: edukacja muzyczna i dyrygentura chóralna. Nauczycielka w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie oraz instruktorka śpiewu solowego w MCK w Gostyninie.

•            Pan Jacek Ciesielski – zawodowo i prywatnie związany z muzyką „od zawsze”. Od wielu pokoleń opiekuje się talentami wokalnymi i muzycznymi wyłonionymi spośród uczniów Szkoły Podstawowej w Szczawinie Kościelnym. Multiinstrumentalista, który zazwyczaj siada za klawiszami, ale także z gitarą czy ukulele. Oprócz nauczyciela muzyki pełni funkcję zastępcy dyrektora szkoły, a więc na pewno wszystkie oceny będą przeprowadzone zgodnie z regulaminami i na najwyższym poziomie.

•            Pani Klaudia Kowalewska-Bukowska – Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku. Od 2008 roku nauczycielka klarnetu w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie oraz kierownik sekcji instrumentów dętych drewnianych i blaszanych, akordeonu i perkusji.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

GRUPA WIEKOWA: PRZEDSZKOLA

KATEGORIA: WOKALNA

I miejsce: Duet: Anna Kostuniak i Agata Finke (Przedszkole nr 2 w Gostyninie)

II miejsce: Natalia Błaszkowska (Przedszkole nr 1 w Gostyninie)

II miejsce: Duet: Michalina Adamczewska i Maja Szymańska (Przedszkole w Emilianowie)

III miejsce: Trio: Zofia Kwiatkowska, Kalina Sobaszek, Rita Czura (Przedszkole nr 4 w Gostyninie)

III miejsce: Alicja Przygucka (Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku)

Wyróżnienie: Gabriela Wasińska (KOOKABURA STUDIO Akademia śpiewu Renaty Mosiołek)

Wyróżnienie: Duet: Mikołaj Łykowski i Maria Olbińska (Przedszkole nr 4 w Gostyninie)

GRUPA WIEKOWA: KLASY I-III SP

KATEGORIA WOKALNA

I miejsce: Kornelia Wilińska (KOOKABURA STUDIO Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek)

II miejsce: Zuzanna Żurek (Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku, Studio Piosenki Bemolki)

III miejsce: Hanna Śniecikowska (SP nr 3 w Gostyninie)

Wyróżnienie: Oliwia Filińska (SP nr 3 w Gostyninie)

Wyróżnienie: Katarzyna Latoszek (SP nr 3 w Gostyninie)

Wyróżnienie: Agata Leszczyńska (Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku)

GRUPA WIEKOWA: KLASY IV-VI SP

KATEGORIA: WOKALNA

I miejsce: Gabriela Górecka (KOOKABURA STUDIO Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek)

I miejsce: Maja Banachowska (KOOKABURA STUDIO Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek)

II miejsce: Wiktor Skrzeczkowski (SP Zwoleń)

II miejsce: Alicja Czuchońska (SP nr 3 w Gostyninie)

III miejsce: Lena Stasiak (KOOKABURA STUDIO Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek)

Wyróżnienie: Kwartet: Lena Tomasik, Zuzanna Pawikowska, Marcelina Pasikowska, Klaudia Sobczak (SP Zwoleń)

Wyróżnienie: Kamila Kudła (Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku)

GRUPA WIEKOWA: KLASY IV-VI SP

KATEGORIA: INSTRUMENTALNA

I miejsce: Adam Krupiński (Szkoła Gitarowa Dominika Janiszewskiego)

II miejsce: Kacper Kijek (Szkoła Gitarowa Dominika Janiszewskiego)

Wyróżnienie: Natalia Kieszkowska (SP nr 3 w Gostyninie)

Wyróżnienie: Agata Kotfasińska (Szkoła Gitarowa Dominika Janiszewskiego)

GRUPA WIEKOWA: KLASY VII-VIII SP

KATEGORIA: WOKALNA

II miejsce: Gabriela Ostrowska (SP nr 1 w Gostyninie)

III miejsce: Julia Sobczak (SP Zwoleń)

Wyróżnienie: Amelia Słomińska (SP Teodorów)

GRUPA WIEKOWA: SZKOŁY ŚREDNIE

KATEGORIA: WOKALNA

I miejsce: Maria Emilia Romanowska (KOOKABURA STUDIO Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek)

II miejsce: Daniel Niedźwiecki (KOOKABURA STUDIO Akademia Śpiewu Renaty Mosiołek)

Wyróżnienie: Julia Zielińska (Zespół Szkół Gostynin)

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom Przeglądu i czekamy na Was za rok.