Menu

WIECZOREK TANECZNY

14 czerwca 2015 - UTW AKTUALNOŚCI
Wieczorek taneczny  i nasz długodystansowiec

13.06.2015 r. odbył się wieczorek taneczny. Wszyscy jak zwykle świetnie się bawiliśmy, ale nasz niepokój budził mecz piłki nożnej Polska-Gruzja. Na szczęście DJ pan Darek informował nas na bieżąco o przebiegu meczu i jego wynik był nam znany.

Ponadto w tym dniu były urodziny p. Ani, która towarzyszyła nam z ramienia MCK podczas wieczorku. Oczywiście odśpiewaliśmy Jubilatce 100 lat, a p. Ania zatańczyła  z naszym kolegą urodzinowy taniec.

Pan Darek zadbał o muzyczną atmosferę i kiedy leciały przeboje z naszych szkolnych lat, to oczywiście je śpiewaliśmy.

Podczas wieczorku tanecznego dowiedzieliśmy się także, że nasz kolega, Piotr Matuszewski, zajął drugie miejsce w kategorii  M-60 w biegu na 10 km w Ożarowie Mazowieckim. Po powrocie z biegu Piotr dołączył do nas. Piotr ma wiele sukcesów w biegach długodystansowych, w tym 20 razy ukończył maraton. 31 maja w Mińsku Mazowieckim w kategorii M-60 na dystansie 15 km  Piotr zajął również  drugie miejsce.

Syn Piotra, Dominik, idzie śladami taty i przy jego wsparciu też już jest maratończykiem. Ma za sobą dwa ukończone maratony. Zaczynał od biegów na 10 km  i półmaratonów.

Z satysfakcją będziemy informowali o dalszych sukcesach Piotra i jego syna.