Menu

Uroczysta Wigilia UTW

21 grudnia 2015 - UTW AKTUALNOŚCI
Uroczysta Wigilia  UTW

 

NASZE OPINIE

16 grudnia 2015r w MCK Gostynin odbyła się uroczysta Wigilia pracowników współpracujących z UTW i studentów. Świętowaliśmy w pięknie przygotowanej sali, zgodnie z tradycją nie zabrakło nawet sianka.

DSC02032

Zaczęło się od życzeń p. Dyrektora MCK Gostynin, naszej ulubionej koordynatorki p. Madzi Garstki i nie mniej lubianej p. Oli Milczarek.

Pan Krzysztof Sochacki (również bardzo lubiany), uczący śpiewu naszych studentów, znakomicie przygotował swoich podopiecznych do uświetnienia tej uroczystości. Nadawali oni ton kolędom, które wspólnie śpiewaliśmy, dzięki czemu w tym „mieszanym wykonaniu” całkiem ładnie brzmiały.

DSC02037DSC02031

Pan Krzysztof Sochacki także złożył nam serdeczne życzenia świąteczne .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Następnym punktem Wigilii była gawęda p. Oli                  o książkach pod choinkę. Pani Ola w dowcipny sposób przekonywała i zachęcała do czytania, zbierania albumów itp, ale także do obdarowywania bliskich literaturą.

Po gawędzie p. Oli znowu razem śpiewaliśmy kolędy, tym razem już znacznie śmielej i w miłej, familijnej atmosferze składaliśmy sobie życzenia świąteczne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przygotowanie do wyśpiewania kolędy . Na pierwszym planie p. Krzysztof Sochacki

 

IMG_20151216_181736

Na 'deser” nasi chórzyści zaśpiewali kolędę już bez udziału studentów UTW, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Naprawdę dużo już umieją, co nas bardzo cieszy.

20151216_182204

W czasie gdy nie śpiewaliśmy, tylko w milej atmosferze sobie gwarzyliśmy, p. Krzysztof Sochacki grał kolędy na klawikordzie.

 

Dziękujemy za tak sympatyczne przygotowanie Wigilii, które sprawiło, że poczuliśmy się jak w kochającej się rodzinie.

 Myślę, że wyrażam opinię wszystkich uczestników tej uroczystości, a jeżeli ktoś odniósł inne wrażenie może się wypowiedzieć i jego wypowiedź zostanie opublikowana.

                                                                                        Jolanta S