Menu

Wykład Aleksandry Ciesielskiej pt. „Co czytać – Lektury na wiosnę”

15 kwietnia 2015 - UTW WYKŁADY

W dniu 15.04.2015 odbył się wykład dla słuchaczy UTW pt. Co czytać – Lektury na wiosnę.
Wykładowca p. mgr Aleksandra Ciesielska w bardzo przystępny sposób podpowiedziała nam, jak namówić dzieci do czytania, a także jak z nimi dyskutować o literaturze.
Z wykładu p. Ciesielskiej dowiedzieliśmy się, jakie trendy panują obecnie w literaturze oraz jakie są obecnie nowości na rynku wydawniczym.
Wykład przeprowadzony był w bardzo dowcipny i przyjemny sposób. Prosimy o więcej.

słuchacz Adam Móżdżyński

Byliśmy mile zaskoczeni, że pani Ola jest fachowcem w dziedzinie literaturoznawstwa i tym, że mając często do czynienia z p. Olą nie wiedzieliśmy, że może nam dostarczyć tylu interesujących informacji w tym temacie. Okazało się, że propozycje p. Oli są też w kręgu naszych zainteresowań.
Fajnie jest mieć w naszym otoczeniu młodą, radosną osobę i do tego jeszcze fachowca, który podpowie nam co warto przeczytać wartościowego, a jednocześnie napisanego
lekkim piórem

Jolanta Smulska

Rada Słuchaczy UTW w Gostyninie uprzejmie informuje, że każdy słuchacz może również wypowiedzieć się na temat przedstawiony powyżej, jak i każdy inny z życia naszej społeczności. Wystarczy się skontaktować z Madzią Garstką, Anną Buraczyńską lub Jolantą Smulską.
Serdecznie zapraszamy.