Menu

25.12 – Świąteczna Gitara – Dominik Janiszewski | Koncert on-line

24 grudnia 2020 - AKTUALNOŚCI
25.12 – Świąteczna Gitara – Dominik Janiszewski | Koncert on-line

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele – przed nami pierwszy w historii „Jazz Blues Rock n Roll koncerty z kulturą” BO 2020 koncert on-line. I to jaki koncert! Wspaniały, nastrojowy, klimatyczny i świąteczny!

Koncert promujący pierwszą solową płytę przyjaciela „JBR&R…” i wielokrotnego uczestnika jam session organizowanych przez MichałaBartosiaka-lidera projektu, studenta Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale „Jazz i Muzyka Rozrywkowa” – gostynińskiego gitarzysty Dominika Janiszewskiego.

Bardzo cieszy nas fakt, że to właśnie Dominik Janiszewski w świątecznym wydaniu zagości w Państwa domach pierwszego dnia najcudowniejszych i niezwykle ważnych, tym bardziej w tych trudnych dla nas czasach, Świąt Bożego Narodzenia.

Na koniec informacja techniczna: Wkrótce w wydarzeniu na facebooku >>> https://m.facebook.com/events/736542500292950

pojawi się link do serwisu YouTube, po uruchomieniu którego przeniosą się Państwo w miłą podróż nie odrywając się od świątecznego stołu i co najważniejsze w rodzinnym gronie. Link jest bezpośredni i bezpłatny(!). Będzie aktywowany tuż przed koncertem.

? ?https://youtu.be/slWVpej-2GY ???❤❤❤

Serdecznie polecam i życzę miłych muzycznych wrażeń!!!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Państwa i do zobaczenia 25 grudnia, godz. 18-ta.

Podziękowania za pomoc w realizacji ślę dla pracowników i dyrekcji Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie.

Koncert finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Gostynina 2020, ( Jazz Blues R&R koncerty z kulturą , lider: Michał Bartosiak)

UWAGA UWAGA UWAGA!!!

Jeśli nie mają Państwo jeszcze prezentu dla bliskich poniżej informacja o płycie Świąteczna Gitara i o tym jak i gdzie ją nabyć. https://zrzutka.pl/7c4urk

Polecam Michał Bartosiak.

Również polecamy – Załoga MCK Gostynin:-)