SKAKANKA DANCE&FITNESS – WARSZTATY TANECZNE – TRWA NABÓR

6 października 2021 - AKTUALNOŚCI
SKAKANKA DANCE&FITNESS – WARSZTATY TANECZNE – TRWA NABÓR

SkakankaDANCE GOSTYNIN – nowa lokalizacja zajęć – nabór do tanecznych grup warsztatowych pod patronatem Miejskie Centrum Kultury Gostynin?❤??

PROFIL ZAJĘĆ: zajęcia w formie warsztatowej, rożne techniki taneczne, ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży – DLA KAŻDEGO KTO KOCHA TANIEC – bez względu na poziom umiejętności tanecznych ❤

MIEJSCE I PATRONAT: Miejskie Centrum Kultury Gostynin

NABORY w rocznikach : 2018- 2004 CENA: 80 zł brutto / miesiąc (4-5 treningów stałych)

OPŁATA CZŁONKOWSKA: na sezon artystyczny 2021/22 – 50 zł (jednorazowo przy zapisie do grupy)**opłata jest realizowana na potrzeby grup (certyfikaty, warsztaty, medale, naklejki, zakończenia roku)

START ZAJĘĆ: październik/listopad 2021/godziny popołudniowe

O terminie i sprawach organizacyjnych oraz przydziałach do grup będziecie Państwo informowani wiadomością SMS.

ZAPISY: obowiązują zapisy online (liczba miejsc ograniczona)

Zapraszamy do #skakankafamily ! ❤❤❤

Szczegóły:www.skakanka.dance

31Kasia Leśniewska, Róża Kaszewska i 29 innych użytkowników4 komentarze8 udostępnieńLubię to!KomentarzUdostępnij