Menu

SIŁOWNIA UMYSŁOWA „MEMO”

Instruktor:

Katarzyna Niedzielska
SOBOTA 12:30 – 14:00 AKADEMIA KREATYWNEGO MALUCHA
SOBOTA 14:15 – 15.45 AKADEMIA TWÓRCZEGO JUNIORA
SOBOTA 16:00 – 19:00 WARSZTATY Z TECHNIK PAMIĘCIOWYCH
NOWOŚĆ!– WARSZTATY DLA RODZICÓW  Z DZIEĆMI W WIEKU SZKOLNYM  (I-III KL. SZKOŁY PODSTAWOWEJ) – TERMIN USTALANY INDYWIDUALNIE

zajęcia płatne!

Podczas wszystkich zajęć organizowanych przez Siłownię Umysłową Memo, bez względu na wiek, pokażemy uczestnikom, że nauka może być łatwa, zabawna i skuteczna. Dzieje się tak tylko wówczas, gdy stymulujemy nasz mózg poprzez ćwiczenia na koncentrację, logiczne i twórcze myślenie. Zajęcia będą dostosowane do wieku dzieci oraz młodzieży, podczas świetnej zabawy nauczymy je jak radzić sobie np. z ortografią, tabliczką mnożenia, słówkami obcojęzycznymi.

AKADEMIA KREATYWNEGO MALUCHA – dla dzieci 7-9 lat

W programie gry i zabawy poprawiające pamięć, logiczne i twórcze myślenie, techniki pamięciowe do nauki ortografii, tabliczki mnożenia.

 

AKADEMIA TWÓRCZEGO JUNIORA – dla dzieci 10-12 lat

W programie gry i zabawy poprawiające pamięć, logiczne i twórcze myślenie, techniki pamięciowe do nauki ortografii, tabliczki mnożenia, słów obcojęzycznych oraz wzorów i definicji.

 

WARSZTATY Z TECHNIK PAMIĘCIOWYCH – od 14 r.ż.

Warsztaty z Technik Pamięciowych to zamknięty trzymiesięczny kurs. Pokażemy na nim, jak skutecznie i zabawnie można się uczyć, by osiągnąć celujące wyniki. Nauczymy się tworzenia notatek-map myśli, słów obcojęzycznych z ich pisownią, dat powiązanych z wydarzeniami, informacji zawartych na mapach, definicji i wzorów.

WARSZTATY DLA RODZICÓW  Z DZIEĆMI W WIEKU SZKOLNYM  (I-III KL. SZKOŁY PODSTAWOWEJ)

Nauczymy Was, jak skutecznie uczyć swoje dziecko – trening nauki ortografii, tabliczki mnożenia i słówek obcojęzycznych. Kurs obejmuje 4 spotkania (8 godzin lekcyjnych), koszt 200 zł.