Rodzinny weekend z MCK za nami :)

8 czerwca 2021 - AKTUALNOŚCI
Rodzinny weekend z MCK za nami :)

Kochani,

pierwsze duże działanie za nami. Było wspaniale!

A to wszystko dzięki Wam. Dziękujemy, że byliście z nami.

Od godziny 16:00 w piątek do godziny 20:00 w niedzielę stacjonowały u podnóża Miejskiego Centrum Kultury wszystkie kuchnie świata zamknięte w food trackach Sowa Events.

Piątkowe świętowanie rozpoczęliśmy  od występów lokalnych talentów, aby o godzinie 20:00 zwieńczyć pierwszy dzień Rodzinnego Weekendu występem gwiazdy wieczoru Samiego Harba, uczestnika telewizyjnych programów „Voice of Poland VII”, „The Four. Bitwa o sławę” i „Jaka to melodia?”

Wszystkim młodym wykonawcom, laureatom tegorocznego Przeglądu Muzycznego Gama 2021 składamy serdeczne podziękowania.

Wystąpili dla Państwa: Nadia Machała, Katarzyna Myszkowska, Dominika Wiśniewska, Weronika Węglewska, Gabriela Ostrowska, Zespół Shalom, Franek Matuszewski i Filip Jaskulski.

Tematem przewodnim soboty były wszystkie kolory tęczy, czyli wspólna zabawa z Holi, Święto Kolorów, prowadzona przez organizatorów aż do godziny 19:00

Niedziela zaplanowana została z myślą o całych rodzinach i najmłodszych naszych milusińskich. Instruktorzy MCK w Gostyninie bawili Was od godziny 13:00, natomiast całość trzydniowego szaleństwa zakończył  spektakl profilaktyczny Teatru Forma „O tym jak Psi Patrol poznał cyber wedźmę”.

Dziękujemy, że byliście z nami i serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych letnich plenerowych propozycji.