Menu

Piotr Bałtroczyk – Stand Up – Starość nie jest dla mięczaków

12 września 2022 - AKTUALNOŚCI, UTW AKTUALNOŚCI
Piotr Bałtroczyk – Stand Up – Starość nie jest dla mięczaków

Najbardziej znany polski prezenter programów kabaretowych, dziennikarz, satyryk i konferansjer. Laureat „Wiktora 2007” w kategorii „Osobowość telewizyjna”. Do tej pory w swoim autorskim programie z cyklu „Piotr Bałtroczyk przedstawia” z właściwym sobie poczuciem humoru prezentował widzom szerokie spektrum polskiej sceny kabaretowej. Jury „IX Festiwalu Dobrego Humoru” doceniło jego kunszt kabaretowy przyznając audycji I nagrodę w kategorii „Najdowcipniejszy program Rozrywkowy”.

Data: 12.11.2022 r. 

Miejsce: sala widowiskowa MCK, 09-500 Gostynin

 Godz. 17:00

Bilety w sprzedaży stacjonarnej w Kasie Kina Siemowit (budynek MCK Gostynin) w cenie 80 zł.

Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Sprzedaż internetowa: kupbilecik.pl , biletyna.pl, eBilet

Zapraszamy, na super spotkanie z humorem i wspaniałymi tekstami.

„Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu.”

„Dla mnie super, wspaniałe teksty, dużo dobrej zabawy.”

„Gość jest niezawodny. Jestem już kolejny raz na występie pana Piotra i zawsze wychodzę z bolącym brzuchem od śmiechu.”

„Występ pierwsza klasa! Na najwyższym poziomie.! Wielki szacun za umiejętność mówienie w sposób interesujący, ciekawy i przede wszystkim zabawny. Chętnie pójdę na kolejny występ.”

„Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu. Z chęcią poszedłbym jeszcze raz oraz kupił bilet komuś bliskiemu na urodziny jako ciekawy prezent będący jednocześnie intelektualną pożywką.”