Menu

Piątkowe ćwiczenia z panią Magdaleną Kotfasinską

8 lutego 2018 - UTW AKTUALNOŚCI
Piątkowe ćwiczenia z panią Magdaleną Kotfasinską

„Terapia ruchu”, to nie tylko fajne i zdrowe ćwiczenia, ale również relaks na zakończenie tygodnia. Pomimo trudnych i męczących  (tylko czasem!) ćwiczeń , wychodzimy z zajęć uśmiechnięte i zadowolone. Terapia ruchu – to jest to!

Bardzo mi się podobają właśnie takie  ćwiczenia, dlatego nie mogłam się powstrzymać, żeby nie napisać kilku słów o zajęciach  prowadzonych przez  panią Magdalenę Kotfasińską. Pani Magda  jest osobą sympatyczną i z  dużym poczuciem humoru. Jest też profesjonalistką –

co udowadnia nam –  za każdym razem –  dokładnie sprawdzając  nasze właściwie ułożone pozycje ciał podczas ćwiczeń. Często żartuje, a tym samym wspiera nasze „poczynania” na karimacie  i umila nam czas, który i tak podczas ćwiczeń mija bardzo szybko.

Trudno mi wypowiadać się o odczuciach koleżanek i ich opinii na temat terapii ruchu, ale pisząc od siebie:  uwielbiam piątkowe ćwiczenia!  Po nich następuje „słodkie” zmęczenie. Wcześniej  uczęszczałam na wiele różnych ćwiczeń, ale te są dla mnie najlepsze!  Dostosowane do wieku 60+. Pani Magda prowadzi  je  z wyczuciem – ilość powtórzeń  danego ćwiczenia mnie nie przeraża jak dotychczas. Jakoś tak potrafi poprowadzić….. , że  zanim  wypowie  sakramentalne   „tylko cztery razy”, to mamy już za sobą o wiele więcej powtórzeń.

Napisałam o moich odczuciach, ponieważ kiedyś uczęszczałam na ćwiczenia wzmacniające kręgosłup. Prowadząca terapeutka wymagała nie tylko 10 powtórzeń,  ale  zwracała też  uwagę,  żeby  każda ćwicząca osoba dokładnie  liczyła. Było to dla mnie zmorą!

Na piątkową „Terapię ruchu” prowadzoną przez panią Magdę uczęszczam chętnie i z radością.

Życzę nam wszystkim,  uczestniczącym  w tych zajęciach,  aby piątkowych spotkań pod opieką pani Magdy było jak najwięcej.

Słuchaczka GUTW   Danuta Lubieniecka

Bez tytułu