Menu

Nie taki on-line straszny #kinowotoiowo /Ciekawe kanały na YouTube

11 lutego 2021 - AKTUALNOŚCI
Nie taki on-line straszny #kinowotoiowo /Ciekawe kanały na YouTube

Ciekawe kanały na YouTube

https://www.youtube.com

W serwisie YouTube znajdziemy mnóstwo kanałów polskich i zagranicznych, oferujących wiele wysokiej jakości filmów, które swoją realizacją nie odbiegają od programów oferowanych przez stacje telewizyjne. Oto przykładowi polscy twórcy, których warto śledzić.  

Technologia

PC by TQ

https://www.youtube.com/channel/UCDjemId3sKv5y7MuaClW_3Q

Kanał powstał, aby dostarczyć rozrywki, a także wiedzy o sprzęcie komputerowym. Autor kanału pokazuje w swoich filmach, że zestaw komputerowy złożony z części używanych może być równie wydajny i niezawodny, jak komputer całkowicie nowy. Znajdziemy tutaj szczegółowe testy w grach i programach profesjonalnych omawianych zestawów komputerowych, oraz możliwości ich przyszłej rozbudowy.

Elektroniczna rozrywka i wieści ze świata gier

ARHN.EU

https://www.youtube.com/user/arhneu

Znajdziemy tutaj między innymi recenzje najnowszych gier oraz konsol, rozpakowania,ciekawostki, wywiady, felietony, najnowsze wieści ze świata elektronicznej rozrywki. Kanał zrealizował również prawie dwieście materiałów o tematyce retro, dzięki którym można cofnąć się w czasie i zobaczyć, na przykład jak wyglądało granie w latach dziewięćdziesiątych.

ELEKTRONIKA

DE-KOMPOZYTOR

https://www.youtube.com/channel/UCJkmbV_cndEe6Af8b5qVyoQ

Dekompozycja, recenzje, zwiedzanie wnętrza i remonty, czyli elektronika w alternatywnej wersji dla znudzonych akademicką formą przekazu.

Historia

IRYTUJĄCY HISTORYK

https://www.youtube.com/user/IrytujacyHistoryk

Autor kanału kocha starocie, interesuje go wiele rzeczy, dlatego porusza szerokie spectrum tematów. Jeśli interesują was stare samochody, pamiątki historyczne, broń, trefne fanty i niesamowite historie sprzed lat to kanał dla was.

Bonus

SLENTERENDE BEER

https://www.youtube.com/channel/UC67ahvpPBVVI4KEqukt9Xtg

Zagraniczny kanał, na którym możemy obejrzeć i posłuchać improwizowanych sesji muzyki elektronicznej. Twórcy kanału udowadniają, że przy użyciu niewielkich syntezatorów z serii Korg Volca,miksera oraz procesorów efektów można uzyskać bardzo ciekawe rezultaty.

Opracował: Łukasz