Menu

28/05 | KONCERT DLA JARKA „KLUCZYKA” RUTECKIEGO

24 maja 2022 - AKTUALNOŚCI
28/05 | KONCERT DLA JARKA „KLUCZYKA” RUTECKIEGO

Nie raz i nie dwa daliście się nam poznać, jako ludzie o wielkich sercach. Jesteśmy przekonani, że i tym razem wesprzecie działanie charytatywne – na rzecz Jarka „Kluczyka” Ruteckiego. Sptykamy się w najbliższą sobotę – 28 maja – od godz. 13:00 na Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Polnej w Gostyninie. Podczas koncertu odbędą się liczne licytacje wspaniałych gadżetów, wejściówek, voucherów, kiermasz ciast, grill, pokaz mody i nietuzinkowej biżuterii, przejażdżki niecodziennymi pojazdami. Jednym słowem czeka na Państwa wiele atrakcji.


Wystąpią :

1. Chór VOX SINGERS z Płocka

2. Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Józefa Pakulskiego

3.  Mażoretki „Libra” Gostynin prowadzone przez Joannę Syskę 

4. Zespół taneczny „Ananasy” ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gostyninie, prowadzony przez Sylwię Osmolak.

5.Grupy taneczne ze Szkoły tańca „Dance”, prowadzonej przez Dorotę Sobiecką.

6. Grupy taneczne ze Szkoły tańca „Industrial Dance”, prowadzonej przez Joannę Teślę.

7. Konrad Kolasiński (vokal)

8. Zuzanna Majchrzak (vokal)

Podczas koncertu odbędą  się liczne licytacje wspaniałych gadżetów, wejściówek, voucherów, kiermasz ciast, grill,  pokaz mody i nietuzinkowej biżuterii, przejażdżki niecodziennymi  pojazdami. Jednym słowem czeka na Państwa wiele atrakcji. 

Będzie to mile spędzony czas, któremu przyświeca szlachetny cel wsparcia powrotu do zdrowia Jarka Ruteckiego . Jarek w styczniu b.r  przeszedł ciężki zawał. Obecnie jest leczony w prywatnej klinice, która nie jest refundowana przez NFZ. Koszt miesięcznego pobytu w klinice wynosi 50 tysięcy złotych.

„Wesprzyjmy Jarka. Pomóżmy.  Serdecznie zapraszam wszystkich motocyklistów , strażaków, mieszkańców, wszystkich ludzi dobrej woli” –  zaprasza Wiesława Radecka organizator.

autor/źródło: ralf/gostynin.info