Menu

Każde życie jest cudem – bezpłatna projekcja filmowa

27 października 2015 - AKTUALNOŚCI
Każde życie jest cudem – bezpłatna projekcja filmowa

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w najbliższą sobotę 31 października o godz. 16.00 na nieodpłatną projekcję filmową w Kinie Siemowit.  Rozpocznie ona cykl bezpłatnych projekcji filmowych Kino z przesłaniem, o których po zakończonym seansie opowie bliżej p. Piotr Syska.

OctoberBaby2_jpg

Film pt. Każde życie jest cudem/October Baby to poruszająca historia 19-latki Hannah, która zawsze czuła, że nie ma prawa istnieć. Z powodu jej problemów psychologicznych i zdrowotnych rodzice zdradzają jej, że była adoptowana i że urodziła się w dziwnych okolicznościach. Hannah, by wyjaśnić te okoliczności i znaleźć swoją prawdziwą tożsamość decyduje się na podróż do Nowego Orleanu wraz z chłopakiem i najlepszą przyjaciółką.
Niesamowity film, będący historią Gianny Jessen – kobiety, która urodziła się mimo nieskutecznej aborcji metodą wstrzyknięcia roztworu soli do worka owodniowego, w klinice należącej do organizacji Planned Parenthood. Dziś Gianna działa aktywnie w organizacjach antyaborcyjnych i walczy o życie każdego człowieka.

Matka Teresa kiedyś powiedziała: „Bóg chce użyć Gianny, by przypomnieć światu, że każda istota ludzka jest dla Niego cenne”

https://www.youtube.com/watch?v=BcrT8_CXF1U