Menu

7/07 | Zatańcz z Mażoretkami Gostynin – AKTYWNY WTOREK

4 lipca 2020 - AKTUALNOŚCI
7/07 | Zatańcz z Mażoretkami Gostynin – AKTYWNY WTOREK
Szczęśliwa siódemka, a nawet dwie. 
Przypadek? Nie sądzę ??????⭐️?
Paradne stroje, buławy, uliczne przemarsze, estradowe występy z sukcesami i choreograficzne układy taneczno-marszowe do muzyki orkiestr dętych – tak w kilku słowach można przybliżyć bohaterki najbliższego „aktywnegowtorku >>> Mażoretki z Gostynina. Zatańczą dla Was, a może… Wy z nimi?

Kiedy: 7 lipca 2020 (wtorek)
O której: godz. 17:00
Gdzie: Rynek Miejski, Gostynin
Wstęp: BEZPŁATNY, ilość miejsc ograniczona!


Historia mażoretek liczy już ponad dwieście lat i wywodzi się z Francji, niemniej jednak zespoły mażoretkowe są popularne również na innych kontynentach. W Polsce najwięcej zespołów mażoretkowych związanych jest z domami kultury oraz z orkiestrami Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP). Podobnie w naszym mieście początek funkcjonowania sekcji mażoretek to współdziałanie z Miejską Orkiestrą Detą, wywodzącą się z tradycji strażacjkiej, przy Miejskim Centrum Kultury.

——————————————-

Poniżej znajdują się zasady bezpiecznego uczestnictwa, które obowiązują bezwyjątkowo i są oparte na wytycznych MKiDN, zapoznaj się z nimi przed przybyciem.

REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA czytaj…

WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem bezdotykowo mierzymy temperaturę uczestników,
– wchodząc na teren imprezy wypełniasz kartę uczestnictwa (dane osobowe i stan zdrowia) i dostajesz od nas wejściówkę,
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli możesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ?
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.
Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.