Menu

23/07 | Muzykujemy z Dominikiem i Marcinem + Rysujemy z Krzysztofem – TWÓRCZY CZWARTEK

17 lipca 2020 - AKTUALNOŚCI
23/07 | Muzykujemy z Dominikiem i Marcinem + Rysujemy z Krzysztofem – TWÓRCZY CZWARTEK

Jeśli Twoje zamiłowania do muzykowania i szkicowania przetrwały fazę dziecięcej fascynacji, na tych warsztatach mają szansę być pielęgnowane i rozwijane. Dla dzieci i młodzieży jest to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i poznania tajników technicznych sztuki rysunku pod okiem plastyka – Krzysztofa Kopra oraz muzycznych poczynań na zestawie perkusyjnym z Marcinem Osmolakiem i gitarze z Dominikiem Janiszewskim. Na spotkanie z muzyką i rysunkiem zapraszamy przed Wasz eMCek 😉

Kiedy: 23 lipca 2020 (czwartek)

O której: godz. 17:00

Gdzie: teren zielony przed MCK

Wstęp: BEZPŁATNY, ilość miejsc ograniczona! 

Nasze warsztaty stanowią zaproszenie na sekcje Rysunku, Perkusję RIDDIM oraz do Szkoły Gitarowej w MCK w Gostyninie w nadchodzącym sezonie zajęć 2020/2021.

Celem edukacyjnym zajęć jest budowanie świadomości widzenia plastycznego oraz nabywanie umiejętności manualnych i wykorzystywania technik rysunku. Zajęcia doskonale rozwijają twórczość plastyczną, a także sprawności manualne i koordynację wzrokowo – motoryczną. Dla dzieci i młodzieży jest to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i poznania tajników technicznych, których wykorzystywanie może okazać się przydatne podczas dalszej nauki, czy np. aplikowania do szkół ponadpodstawowych lub średnich. Na indywidualne zajęcia rysunku pod okiem p. Krzysztofa Kopra zapraszamy od września.

SZKOŁA GITAROWA Dominika Janiszewskiego – Zajęcia przydatne dla każdego, kto chce rozwijać się muzycznie i czuje w sobie duszę gitarzysty. Od gitarowych początków, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z instrumentem, poprzez techniki pracy prawej i lewej ręki, aż do zaawansowanych zagadnień związanych ze skalami oraz harmonią.

SEKCJA PERKUSJI „RIDDIM” – lekcje gry na zestawie perkusyjnym prowadzone są indywidualnie i obejmują podstawowe techniki gry na poszczególnych bębnach, jak i na całym zestawie perkusyjnym – tworzenie rytmów. Ze względu na indywidualny charakter pracy liczba miejsc jest ograniczona, pomimo wielu chętnych. Do odkrywania tajników rytmów i bębnów zaprasza Marcin Osmolak.


Poniżej znajdują się zasady bezpiecznego uczestnictwa, które obowiązują bezwyjątkowo i są oparte na wytycznych MKiDN.

REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA czytaj…

WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem bezdotykowo mierzymy temperaturę uczestników,
– wchodząc na teren imprezy wypełniasz kartę uczestnictwa (dane osobowe i stan zdrowia) i dostajesz od nas wejściówkę,
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli możesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ?
– do budynku MCK można wejść wyłącznie w celu skorzystania z toalety,
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.

Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.