Piknik z Królewną Śnieżką i Krasnoludkami

„Najpiękniejsze wspomnienia dorosłego człowieka pochodzą z dzieciństwa.”

To zaszczyt i przyjemność spędzać z Wami – mniejszymi i większymi Dziećmi – czas, świętować, bawić się i tworzyć wspomnienia.

Dziękujemy też naszym niezastąpionym Krasnoludkom, Śnieżce, Babie Jagusi, Clarze oraz wspierającym nas PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Gostyninie, Tillmann Wellpappe Gostynin oraz Mazowsze serce Polski.

eMCeKowa Załoga

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

#dzieńdziecka2026#emcekowaZałogaWakcji#letnieinspiracje

Burmistrz Miasta Gostynina Agnieszka Korajczyk-SzyperskaMiasto Gostynin

Podobał Ci się wpis? Udostępnij!

0 comments on “Piknik z Królewną Śnieżką i Krasnoludkami

Comments are closed.

Ułatwienia dostępu