W środę sala widowiskowa wypełniła się po brzegi słuchaczami Gostynińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz dumnymi rodzicami, którzy przybyli, aby wspólnie świętować Dzień Matki. Na scenie zaprezentowała się niezwykle utalentowana gostynińska młodzież – uczestnicy warsztatów wokalnych prowadzonych przez panią Małgorzatę Kwiatkowską. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać wzruszających oraz pełnych energii utworów zadedykowanych wszystkim Mamom.
To był wieczór pełen ciepła, wspomnień i ogromnej wdzięczności. Atmosfera spotkania udowodniła, że miłość do Mam warto celebrować każdego dnia…
Z całego serca pragniemy podziękować wykonawcom: Melanii Nowackiej, Gabrieli Grabarczyk, Amelii Lewandowskiej, Alicji Tarce oraz jej mamie Emilii, Stanisławowi Huńko, Rozalii Rosiak, Alicji Czuchońskiej oraz Marii Romanowskiej. Dziękujemy za ich odwagę, talent i czas poświęcony na próby. Byliście cudowni!
Dziękujemy także pani Małgorzacie za przyjęcie zaproszenia i gratulujemy zdolnej młodzieży!

0 comments on “Świętowaliśmy Dzień Matki!”