Polska w jednym (szpitalnym) łóżku

Za nami niezwykle emocjonujący wieczór w Miejskim Centrum Kultury! Na naszej scenie widowiskowej zobaczyliśmy spektakl „Separatka” w reżyserii Joanny Szczepkowskiej. Kto był, ten wie, że te dwie godziny minęły jak jedna minuta! ⌛️

Wielkie brawa dla Joanny Szczepkowskiej oraz Doroty Landowskiej za wirtuozerską grę aktorską, budowanie niesamowitego napięcia i udowodnienie, że dialog i próba zrozumienia drugiego człowieka są możliwe nawet w najbardziej absurdalnych warunkach. ❤️

Dziękujemy Wam, że tak licznie spędziliście ten wieczór z kulturą na najwyższym poziomie! 👏

Fotosy: Karolina Jóźwiak

Podobał Ci się wpis? Udostępnij!

0 comments on “Polska w jednym (szpitalnym) łóżku

Comments are closed.

Ułatwienia dostępu