Piknik z Królewną Śnieżką i krasnoludkami

Każdy z nas ma w sobie dziecko, dlatego zapraszamy wszystkich – małych i dużych – 31 maja w godzinach 14:00-18:00 na teren zielony pod MCKiem.

Tutaj czekać będzie specjalnie na Was Królewna Śnieżka i oczywiście niezastąpione krasnoludki, którzy chętnie ugoszczą każdego podczas popołudniowego pikniku. Spotkacie również Babcię Jagę!

Kto lubi korzystać z FotoBudek, ten będzie miał okazję skorzystać z naszej – specjalnie na tę okazję przygotowanej! Poza tym:
– obrazkowy teatrzyk kamishibai!
– wata cukrowa!
– gigantyczna bańka!

Nie będziecie się nudzić! ❤️

PS Dobre skrzaty szepnęły nam na ucho, że będzie też zakręcony ziemniak, lemoniada i lody. Łasuchy – nawet nie próbujcie odmówić sobie takiej przyjemności!

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Podobał Ci się wpis? Udostępnij!

0 comments on “Piknik z Królewną Śnieżką i krasnoludkami

Comments are closed.

Ułatwienia dostępu