KONCERT WIOSENNY

23 marca w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się koncert Zespołu Muzyki Rozrywkowej Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie. Zespół zadebiutował w 2023 roku, tworzą go uczniowie, absolwenci i nauczyciele Miejskiej Szkoły Muzycznej. Kierownikiem artystycznym, autorem aranżacji i opracowań coverów jest Piotr Frąś.

Repertuar koncertu obejmował utwory takich artystów jak: The Beatles, ABBA, Michael Jackson, A-HA.

Atmosfera była niesamowita, a uczniowie i absolwenci szkoły muzycznej mogą być z siebie dumni. Koncert był doskonałą okazją do promocji talentów młodych muzyków oraz do wspólnego spędzenia czasu w gronie miłośników muzyki.

W drugiej części koncertu mogliśmy podziać talent Kingi Rutkowskiej, finalistki programu ,,Szansa na sukces”. Ta niezwykle utalentowana wokalistka zaśpiewała utwory między innymi: Czesława Niemena, Leonarda Cohena i własne kompozycje, w tym najnowszy utwór pt: ,,Neonowa noc”, do którego słowa napisał Marek Dutkiewicz. Kinga Rutkowska udowodniła, że jest artystką wszechstronną i niezwykle utalentowaną, a jej głos poruszył serca słuchaczy.

To był wieczór, który pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo. Jesteśmy pewni, że wydarzenie to zostanie wspominane jako jeden z najbardziej wyjątkowych koncertów na Zamku.

+44

Podobał Ci się wpis? Udostępnij!

0 comments on “KONCERT WIOSENNY

Comments are closed.

Ułatwienia dostępu