Podsumowanie ferii.

Ferie, ferie i po feriach.

Przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia dla pięćdziesięciorga dzieci z Gostynina i okolic.

W naszej feryjnej ofercie były uwielbiane przez dzieci zajęcia ruchowe prowadzone na sali rekreacyjnej oraz zajęcia plastyczne, a w piątki na koniec tygodniowego turnusu na uczestników czekała słodka niespodzianka i seans kinowy.

W trakcie ferii gościliśmy przesympatycznych panów policjanów i panią policjantkę z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, którzy uświadamiali i przypominali dzieciom o bezpieczeństwie podczas zabaw zimą na świerzym powietrzu. Przeprowadzili także konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie” w którym nasi podopieczni wykazali się niezwykłą pomysłowością.

Pierwsza grupa feriowiczów gościła w Piekarni Dubielak, gdzie mogła zapoznać się z kolejnymi etapami producji pieczywa, ciast, ciasteczek i wszelkich słodkości.

Natomiast druga grupa odwiedziła Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie, w której dzięki ogromnemu zaangażowaniu panów strażaków dowiedziała się jak wygląda codzienna praca w jednostce PSP.

Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie Feriowiskiem z MCKiem i kochani, z utęsknieniem będziemy czekać na Was w sezonie letnim, dodam tylko, że już mamy pomysł na temat przewodni letnich półkoloni z MCKiem.

Dziękujemy, że jesteście!

Podobał Ci się wpis? Udostępnij!

0 comments on “Podsumowanie ferii.

Comments are closed.

Ułatwienia dostępu