Menu

20/03 | WIOSNA DLA JULKI I FRANKA – CHARYTATYWNIE

3 marca 2022 - AKTUALNOŚCI
20/03 | WIOSNA DLA JULKI I FRANKA – CHARYTATYWNIE

Za naszą granicą, na Ukrainie toczy się wojna. Wszystkie oczy i myśli skierowane na cierpiących cywili i walczących w obronie swojej Ojczyzny Ukraińców. Ale my tutaj, w naszej małej Ojczyźnie też obserwujemy innego wymiaru wojnę. Rodzice potrzebujących Franka i Julki walczą o ich zdrowie, życie. To jest żmudna walka o zdobycie szansy na kosztowną operację oraz postawienie na nogi długotrwałą rehabilitacją.

Niech to wiosenne spotkanie pozwoli posunąć o kilka kroków zbiórkę, przybliżyć maluchy do możliwości medycznych, które są finansowo nieosiągalne a rodzicom nabrać woli walki. W wydarzenie zostanie również włączona zbiórka darów dla Ukrainy, o co zabiegają również opiekunowie, myśląc także o krzywdzie innych. Wesprzyjmy tę walkę o zdrowie. 

Wszystkie aktualności dotyczące przedsięwzięcia są zamieszczane na wydarzeniu na Facebooku >>>> TUTAJ…

20 marca w czasie ?Wiosna dla Julki i Franka? działamy rozśpiewaną i roztańczoną sceną w MCK, ale także kiermaszami z rzeczami od serduszka. Dochód z kiermaszy będzie w całości przeznaczony na naszą potrzebującą dwójkę maluchów.

Oto nasze propozycje:

? kiermasz książki – Sylwia Justyńska i Rafał Justyński

? kiermasz zabawki – Marta Paulina Kurkowska

? kiermasz „Wielka wyżerka” – Sylwia Michalska i Mariola Dan-Liberadzka

Mamy do Was – Drodzy Państwo prośbę ??Uruchamiamy zbiórkę używanych zabawek, książek, gier planszowych, akcesoriów dziecięcych, które mogą Państwo przeznaczyć na kiermasz.

? Kierujemy również do Państwa prośbę o wsparcie nas wszelkim jadłem na kiermasz „Wielka wyżerka” np. domowe wypieki i przetwory, inne wyroby np. smalec ? spakowane w jednorazowe opakowania bądź słoiki.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z w/w opiekunami poszczególnych kiermaszy.Budzimy serducha na wiosnę ??? Zapraszamy

?