Menu

18/07|KONCERT PLENEROWY – Tourklezz | #leniwyweekend

15 lipca 2021 - AKTUALNOŚCI
18/07|KONCERT PLENEROWY – Tourklezz | #leniwyweekend

Zapraszamy na muzyczną ucztę z zespołem Torklezz, która odbędzie się w najbliższą niedzielę od godz. 18.00 przed Miejskim Centrum Kultury.

W ubiegłym tygodniu odbył się spacer szklakiem Wielokulturowego Gostynina. Niedzielny koncert będzie dopełnieniem tego spaceru, gdyż repertuar zespołu Tourklezz stanowią tradycyjne melodie żydowskie i współczesne opracowania muzyki klezmerskiej, a także utwory polskie, niemieckie i rosyjskie.


Koncert odbędzie się dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, na zadanie pn. „Spacerując po Gostyninie” mające na celu zachowanie i rozwój dziedzictwa kulturowego poprzez organizację cyklicznych spacerów tematycznych oraz rajdu rowerowego.

Na wydarzeniu bezwyjątkowo obowiązują zasady bezpieczeństwa, zapoznaj się z nimi przed przybyciem >>>>https://bit.ly/3dH2lN1
WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem na teren imprezy zdezynfekuj dłonie,
– wchodząc na teren imprezy akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na upublicznienie wizerunku (foto foto),
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli potrzebujesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje 

– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.
Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.