Menu

16/10 – „świętujeMY Cud Nad Wisłą” – finał projektu na gostynińskim Zamku

13 października 2020 - AKTUALNOŚCI
16/10 – „świętujeMY Cud Nad Wisłą” – finał projektu na gostynińskim Zamku

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podobnie nasz projekt „świetujeMY Cud Nad Wisłą” nieubłaganie zmierza do finału, który został zaplanowany na najbliższy piątek (16 października) na sali kolumnowej gostynińskiego Zamku o godz. 18:00.

Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, zgodnie z zaleceniami obowiązującymi od dnia 10 października br. bardzo ograniczyliśmy liczbę dostępnych miejsc na sali kolumnowej. Jednak nie znaczy, to że ograniczamy liczbę widzów – wraz z partnerami projektu: Urzędem Miasta Gostynina i Agencją Rozwoju i Promocji ZAMEK SP. z o.o. w Gostyninie, pragniemy zaprezentować wszystkim zainteresowanym mieszkańcom i gościom efekty spaceru fotograficznego „Cudowna Perspektywa”, przybliżyć temat Bitwy Warszawskiej 1920 w aspekcie lokalnym i wspólnie śpiewać szlagiery okresu 20-lecia wraz z Chórem Miejskim ARCE CANTORES w formie… online.

Jeśli chcesz zobaczyć Gostynin z innej perspektywy (No nie ma co kłamać, że robiliśmy zamek i ratusz, jak stwierdziła Majka) – naprawdę cudowny, czasem wręcz bajeczny, uchwycony obiektywami absolutnie wyjątkowych ludzi, posłuchać muzyki i dowiedzieć się co nieco o najważniejszej z osiemnastu bitew świata to spotkajmy się na Zamku lub na facebooku >>> https://www.facebook.com/miejskiecentrumkultury.gostynin , https://www.facebook.com/UMGostynin

Dla tych „w niedoczasie” postaramy się zapisać transmisję do obejrzenia i ją udostępnić. 🙂

 

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego i regulaminu uczestnictwa.

Zadanie dofinansowane ze środków programu Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.