Menu

11/11 | Największe w Polsce dyktando!

10 listopada 2021 - AKTUALNOŚCI
11/11 | Największe w Polsce dyktando!

Już w ten czwartek, 11 listopada, odbędzie się największe w naszym kraju dyktando. Do wzięcia udziału zaproszony jest każdy, kto chciałby sprawdzić swoją znajomość ortografii, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych. Najważniejszym celem Dyktanda na Święto Niepodległości jest bowiem zgromadzenie jak największych środków dla potrzebujących.

W rozwiązanie dyktanda naprawdę może zaangażować się każdy, bez względu na wiek czy też plany na ten dzień. Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w całości online, więc można dołączyć do niego z dowolnego miejsca na świecie! Wystarczy zapisać się na stronie wydarzenia: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Organizator, czyli portal edukacyjny www.dyktanda.pl, zobowiązał się przekazać złotówkę za każdego, kto rozwiąże w dniu 11.11.2021 r. wskazane dyktando, opracowane specjalnie na to wydarzenie przez członków Fundacji Języka Polskiego. Z myślą o najmłodszych przygotowano kilka kategorii wiekowych, dzięki czemu już uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej będą mogli rozwiązać tekst o odpowiednim dla nich stopniu trudności. To umożliwia włączenie się w akcję całą rodziną!

Środki przekazane przez portal Dyktanda.pl, powiększone o dodatkowe, dobrowolne wpłaty, wspomogą cel charytatywny lub społeczny, który zbierze najwięcej głosów od uczestników wydarzenia.

Jak włączyć się w akcję?

Już teraz odwiedź stronę Dyktanda.pl lub kliknij w bezpośredni link >>> https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021
W dniach 16-21 listopada na Dyktanda.pl dostępna będzie lista celów charytatywnych zgłoszonych wcześniej przez internautów. Oddaj swój głos na jeden z nich!

Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! Pokażmy, że razem możemy więcej!

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, dla kogo ważne jest niesienie pomocy potrzebującym.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl