Zajęcia wakacyjne w MCKu dobiegły końca.

17 lipca 2015 - AKTUALNOŚCI
Zajęcia wakacyjne w MCKu dobiegły końca.

W tym z roku z letniej oferty MCK korzystały 52 osoby. Nasze spotkania miały charakter warsztatowy.
Zaczęliśmy od integracji grupy w zabawach podwórkowych starych i nowych, które odbywały się na terenach wokół Miejskiego Centrum Kultury.
Lepiliśmy z zimnej porcelany i masy solnej, tworzyliśmy lampiony z elementami pozytywnych rysunków. Staraliśmy się „polubić siebie” tworząc plakaty, i pracowaliśmy nad projektem herbów naszych rodzin. Wykonywaliśmy pracę, nowo poznaną techniką – kolagrafią. Była rekreacja i zajęcia teatralne. Były również odwiedziny na Zamku Gostynińskim i legendy z nim związane. Dzięki uprzejmości p. Tomasza Komorowskiego, który nieodpłatnie ofiarował nam materiały ze swojego tartaku, powstały niecodzienne płoty z przesłaniem. Za okazaną życzliwość i pomoc serdecznie dziękujemy!
Krótkie, ale jakże pełne pracy dwa tygodnie, upłynęły szybko. Jako, że przed naszymi podopiecznymi jeszcze półtora miesiąca wakacji,
wszystkim dzieciom życzymy dużo słońca, udanego wypoczynku i wielu niezapomnianych przygód.