Wystawa sekcji plastycznej MCK – otwarta

12 czerwca 2015 - AKTUALNOŚCI
Wystawa sekcji plastycznej MCK – otwarta

11 czerwca 2015 r. odbyło się otwarcie wystawy uczestników sekcji plastycznej działającej w MCK w Gostyninie.

Jako pierwsze głos zabrały przedstawicielki starszej grupy plastycznej Basia Borczyńska i Weronika Łuczak. Powitały przybyłych gości i opowiedziały czym grupa zajmowała się na zajęciach plastycznych w okresie od października zeszłego roku do maja roku bieżącego.

Na zajęcia łącznie uczęszczało ok. 60 osób w wieku od 4 do 13 lat. Na wystawie podziwiać można było autoportrety z gazet, zaczarowane miasto, pejzaże malowane paluszkami, patyczkami higienicznymi, mozaiki wyklejane z bibuły, płaskorzeźby i wiele innych.

Głos zabrał także dyrektor MCK p. Jacek Michalski. Pogratulował młodym artystom i podziękował za udział w wydarzeniu przybyłym gościom.

Był słodki stół, miła atmosfera i przede wszystkim uśmiechy naszych młodych, utalentowanych.

Kto nie dotarł na otwarcie, niech żałuje. Na otarcie łez, dla spóźnialskich mamy dobrą wiadomość, wystawę można oglądać do 18 czerwca 2015 r.