SPEKTAKL ONLINE „LETNIE OSY KĄSAJĄ NAS NAWET W LISTOPADZIE” #e-scena

24 kwietnia 2020 - AKTUALNOŚCI
SPEKTAKL ONLINE „LETNIE OSY KĄSAJĄ NAS NAWET W LISTOPADZIE” #e-scena
Nie możemy wybrać się do teatru, więc teatr wybrał się do nas. ???
Można oglądać w garsonce lub w dresie, smoking plus kapcie – wszystkie chwyty dozwolone!
#e-scena #wezsiedoteatru #teatrdomowy #teatrnakanapie #teatrbezwychodzeniazdomu

W imieniu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy serdecznie zapraszamy

już w najbliższą sobotę (25 kwietnia) o godz. 19:00 do obejrzenia spektaklu „Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie” online na e-scenie.

Spektakl zostanie udostępniony wyłącznie danego wieczoru, ale wyjątkowo możecie się spóźnić – link na YouTube będzie aktywny do północy ?

Iwan Wyrypajew
Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie

Komedia. Spotkanie trojga bliskich sobie ludzi. Rozmowa zaczyna się grą towarzyską i prowadzi do walki, w której stopniowo bohaterowie zrzucają maski. Ścierają się poglądy na życie, wracają wspomnienia z dzieciństwa, pojawiają się tematy samotności, przemijania i relacji damsko-męskich.

„Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie” to sztuka przewrotna. Wyrypajew bawi się konwencjami komedii salonowej, nawiązuje do wielkiej literatury rosyjskiej i teatru absurdu.

Więcej informacji o spektaklach online znajdziecie w zakładce: https://teatrdramatyczny.pl/e-scena